Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About TNG_Wiki
Disclaimers
TNG_Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Custom Counters Mod
(view source)
Revision as of 12:50, 7 May 2022
170 bytes added
,
12:50, 7 May 2022
→TNG User sites using this mod
Line 198:
Line 198:
| 12.2
| 12.2
| DE,EN
| DE,EN
+
|-
+
| [https://www.josephoranholtz.com/ Joseph Oran Holtz Genealogy Pages]
+
| [[User:Stores|Jim Holt]]
+
| Private
+
| [[User:Stores|See Here]]
+
| [[User:Stores|See Here]]
+
| EN
|-
|-
|}
|}
Stores
'''Experienced'''
196
edits