Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About TNG_Wiki
Disclaimers
TNG_Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Family Group Worksheet
(view source)
Revision as of 16:35, 16 March 2021
140 bytes added
,
16:35, 16 March 2021
→TNG Sites using this mod
Line 818:
Line 818:
| TNGv12.3
| TNGv12.3
| EN
| EN
+
|-
+
| [https://www.kjoellesdal.com/ Our Roots&Relatives]
+
| [[User:Kare|Kåre Kjølkesdal]]
+
| Private Site
+
| v12.0.0.65
+
| TNGv13.0.3
+
| NO, EN
|-
|-
| [https://connections-tree.com - Connections-Tree]
| [https://connections-tree.com - Connections-Tree]
Kare
58
edits