Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About TNG_Wiki
Disclaimers
TNG_Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Relocate Person Photos
(view source)
Revision as of 22:55, 18 August 2019
234 bytes removed
,
22:55, 18 August 2019
→TNG User sites using this mod
Line 95:
Line 95:
| 11.0.0
| 11.0.0
| EN, FR
| EN, FR
−
|-
−
| [https://www.kmtrees.com/ Roots & Relatives Remembered]
−
| [[User:Tngrlkrz|Ron Krzmarzick]]
−
| Public & Private
−
| 9.1.0.0
−
| [https://kmtrees.com/modlist_wiki?whichoptions=basic&cachemethod=3&sortby=filename See Here]
−
| EN,DE,CS,ES
|-
|-
| [https://ourfamilyhistroy.club OurFamilyHistory]
| [https://ourfamilyhistroy.club OurFamilyHistory]
Tngrlkrz
'''Experienced'''
2,061
edits