Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About TNG_Wiki
Disclaimers
TNG_Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Remove Gender Row
(view source)
Revision as of 12:28, 13 October 2020
114 bytes added
,
12:28, 13 October 2020
Added my site to the list
Line 113:
Line 113:
| 12.2
| 12.2
| DE,EN
| DE,EN
+
|-
+
| [https://ourimmigrantancestors.com Our Immigrant Ancestors]
+
| Jim Larson
+
| Private
+
| 9.2.2.0
+
| 13.0
+
| EN, NO
|-
|-
|}
|}
Uncabunca
'''Experienced'''
178
edits