Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About TNG_Wiki
Disclaimers
TNG_Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Simple SEO
(view source)
Revision as of 10:11, 1 April 2018
182 bytes added
,
10:11, 1 April 2018
→Sites Using Simple SEO
Line 375:
Line 375:
| 11.1.2
| 11.1.2
| EN
| EN
+
|-
+
| [http://whipplephoto.com/genealogy/index.php Whipple, White, Nelson & Duncan Families]
+
| Steven Whipple
+
| Public site
+
| 11.1.1.6 (?)
+
| 11.1.1
+
| DA, DE, EN, ES, FR, IT, NL, SV
|-
|-
|}
|}
Wrherndon
1,804
edits