Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About TNG_Wiki
Disclaimers
TNG_Wiki
Search
Changes
← Older edit
Show Siblings Spouses
(view source)
Revision as of 07:06, 18 August 2019
152 bytes removed
,
07:06, 18 August 2019
→Sites using this mod
Line 76:
Line 76:
| 12.0.3
| 12.0.3
| English
| English
−
|-
−
| [http://racine-ad.fr/TNG/index.php Racine d'Alsace]
−
| [[User:Louis42|J-Louis Valory]]
−
| Public - private - T17 customized
−
| 12.0.0.3
−
| 12.0.3
−
| FR
|-
|-
| [http://www.meine-vorfahren.com/TNG/index.php Meine Vorfahren]
| [http://www.meine-vorfahren.com/TNG/index.php Meine Vorfahren]
Louis42
328
edits