| mod_validation = The mod is XHTML compliant.[[Image:Valid-xhtml10.png|44px]]
| mod_validation = The mod is XHTML compliant.[[Image:Valid-xhtml10.png|44px]]
| mod_last_update = 30 Aug 2014
| mod_last_update = 30 Aug 2014
−
| download_link = for {{Tv120}}{{Tv110}}{{Tv1003}}<br />[http://mfo.me.uk/ccount/click.php?id=6 Life Dates Mod v10.0.3.0]<hr />for {{Tv904}}{{Tv100}}<br />[http://mfo.me.uk/ccount/click.php?id=5 Life Dates Mod v9.0.4.1]
+
| download_link = for {{Tv120}}{{Tv110}}{{Tv1003}}<br />[[Media:Life dates mod v10.0.3.0.zip|Life dates mod v10.0.3.0.zip]]
+
<!-- [http://mfo.me.uk/ccount/click.php?id=6 Life Dates Mod v10.0.3.0] -->
+
<hr />for {{Tv904}}{{Tv100}}<br />[http://mfo.me.uk/ccount/click.php?id=5 Life Dates Mod v9.0.4.1]
| download_stats = [http://mfo.me.uk/ccount/index.php?action=stats&groupid=1 See download statistics]
| download_stats = [http://mfo.me.uk/ccount/index.php?action=stats&groupid=1 See download statistics]
| mod_author = [[User:HiTowerUK|Roger Mitchell]]
| mod_author = [[User:HiTowerUK|Roger Mitchell]]
Line 86:
Line 88:
! TNG-Version
! TNG-Version
! User-language
! User-language
+
|-
+
| [https://joachimdrexel.de Ahnenforschung Joachim Drexel]